11 marca 2023

Rimini Street oferuje kompleksowe wsparcie oprogramowania dla firm

Rimini Street oferuje kompleksowe wsparcie oprogramowania dla firm

To zyskasz przy umowie na informatyczną obsługę firmy.
Osbługa informatyczna firm czy jest konieczny usługa informatyczna?

Wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw od dostawcy zewnętrznego jest zazwyczaj bardziej kompleksowe, szybkie i osobiste niż wsparcie od producenta oprogramowania. Rimini Street, na przykład, zrewolucjonizowało doświadczenie wsparcia klienta poprzez stworzenie zespołu inżynierów z ponad 20-letnim doświadczeniem, którzy są łatwo dostępni, aby odpowiedzieć na pytania. Ich kompleksowe usługi wsparcia obejmują poprawki błędów, bezpieczeństwo i interoperacyjność między stosami technologicznymi. Mogą również pomóc w przestrzeganiu przepisów podatkowych i nie tylko.

IT, marketing i doradztwo biznesowe

Zanim zaangażujesz usługi firmy konsultingowej z zakresu IT, marketingu lub biznesu, upewnij się, że wiesz, czego szukać. Wykwalifikowany konsultant będzie miał praktyczne doświadczenie. Powinieneś być ostrożny wobec osób, które mają tylko wykształcenie wyższe, ale nie mają doświadczenia w prowadzeniu biznesu. Sprawdź poświadczenia konsultantów i poszukaj referencji od poprzednich klientów.

Accenture jest czołową firmą konsultingową o globalnym zasięgu. Firma koncentruje się na innowacjach i technologiach oraz pomaga przedsiębiorstwom zachować konkurencyjność. Usługi cyfrowe i rozwiązania w chmurze zapewniają jej globalną obecność. Specjaliści firmy pracują w 65 krajach, a jej klienci działają w różnych branżach. Na przykład firma SmartSites oferuje kompleksowe doradztwo IT i pracowała nad ponad 700 projektami.

Wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw z ulicy Rimini

Rimini Street oferuje szeroki zakres usług wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw. Jej usługi wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw obejmują usługi doradcze i wsparcie aplikacji. Rimini Street świadczy również usługi bezpieczeństwa, które chronią systemy klientów przed zagrożeniami związanymi z cyberbezpieczeństwem. Usługi te są dostępne dla istniejących i nowych klientów Rimini Street. Firma oferuje również rozbudowaną usługę raportowania i rozwiązywania problemów związanych z inteligencją bezpieczeństwa. Usługa ta jest oferowana jako dodatek do jej standardowego wsparcia. Ta usługa wsparcia obejmuje kompleksowe raporty wywiadu bezpieczeństwa, które pomagają klientom ocenić potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa.

Rimini Street oferuje również zunifikowane wsparcie dla baz danych open source, co pozwala klientom na wykorzystanie technologii baz danych open source. W przeszłości klienci Rimini Street musieli polegać na sprzedawcach w zakresie wsparcia swoich rozwiązań ERP. Dziś jednak Rimini Street zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie wsparcia, dzięki którym można ograniczyć wydatki na IT. Ponadto klienci mogli przekierować swoje oszczędności na inicjatywy związane z transformacją cyfrową, takie jak szybsza reakcja na zamówienia, lepsza współpraca, lepsze rozpoznanie rynku i skuteczna komunikacja z klientami.

Wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street oferuje klientom wybór opcji wsparcia oprogramowania opartego na subskrypcji. Te rozwiązania wsparcia mogą zastąpić lub uzupełnić produkty wsparcia oferowane przez dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw. Ponadto, zapewniają one klientom wsparcie dla niestandardowego kodu i innych funkcji, które usprawniają procesy biznesowe. Klienci korzystają również z możliwości obsługi przez Rimini Street aktualizacji przepisów i podatków.

Rozwiązanie wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street oferuje kompleksowe wsparcie dla rozwiązań budowanych na zamówienie, aplikacji SAP i Oracle. Klienci mogą zaoszczędzić do 90% kosztów wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw, przechodząc do Rimini Street. To zwalnia zasoby i fundusze na inicjatywy strategiczne. Firma oferuje również usługi o wartości dodanej, takie jak usługi doradcze, aktualizacje legislacyjne i szybki czas reakcji. Wszystkie te usługi są oferowane po niższej cenie niż u innych dostawców.

Usługi wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street zapewniają klientom najwyższy poziom reakcji i obsługi klienta. Z doświadczonymi inżynierami, Rimini Street dostarcza na SLA i zapewnia 24×7 wsparcie klienta. Usługi te pomogły niektórym wiodącym firmom komunikacyjnym na świecie radykalnie zmniejszyć ich całkowite koszty wsparcia. Ostatecznie, wsparcie Rimini Street jest inwestycją w ciągłość biznesową.

Solidne rozwiązania firmy w zakresie wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw umożliwiają również klientom optymalizację ich inwestycji w oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Rimini Street została uznana przez Frost & Sullivan za jednego z wiodących zewnętrznych dostawców usług wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw. Nagroda ta jest wyrazem uznania dla zaangażowania Rimini Street w pomoc klientom w maksymalizacji zwrotu z inwestycji w oprogramowanie dla przedsiębiorstw i umożliwienie im przyspieszenia innowacji.

Jako wiodący dostawca wsparcia dla oprogramowania dla przedsiębiorstw, Rimini Street pomaga klientom zmniejszyć koszty utrzymania i aktualizacji poprzez ułatwianie tworzenia biznesowej mapy drogowej IT. Dodatkowo, klienci korzystają z indywidualnej relacji z głównym inżynierem wsparcia, który ma co najmniej 20 lat doświadczenia. W rezultacie mogą oczekiwać 10-minutowego czasu reakcji na krytyczne przypadki o znaczeniu priorytetowym.

Wsparcie dla oprogramowania dla przedsiębiorstw

Oprogramowanie dla przedsiębiorstw jest przeznaczone do zarządzania działalnością dużych organizacji. Organizacje te mają zazwyczaj dużą liczbę pracowników i rozbudowany dział kadr. Mogą one również podlegać skomplikowanym przepisom prawa pracy. Jeśli nie przestrzegają tych przepisów, mogą ponieść znaczące konsekwencje prawne i finansowe. Dlatego tak ważne jest kompleksowe wsparcie w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Firmy, które wdrażają ten typ oprogramowania często mają centrum obsługi klienta, aby odpowiedzieć na zapytania klientów. To może być przez telefon, e-mail, lub czat na żywo. Oprogramowanie, które umożliwia centrum obsługi klienta jest krytyczny w dwóch aspektach. Po pierwsze, może pomóc w monitorowaniu średniej liczby problemów rejestrowanych każdego dnia, a także całkowitego czasu i wysiłku poświęconego na każdy problem.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]