Odzyskiwanie danych która efektywność? jakie są sumy.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane lub utracone pliki z Android Data Recovery

Jeśli usunąłeś plik na telefonie lub tablecie z systemem Android, możesz go teraz przywrócić za pomocą aplikacji do odzyskiwania danych Androida. To oprogramowanie obsługuje prawie wszystkie typy plików, chociaż nie jest przeznaczone do baz danych. W przeciwieństwie do aplikacji do odzyskiwania danych z systemu iOS, aplikacje do odzyskiwania danych z systemu Android mogą odzyskać pliki z prawie wszystkich typów urządzeń.

Odzyskaj utracone lub usunięte pliki z urządzeń z systemem Android bez komputera

Możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Android, aby odzyskać usunięte lub utracone pliki z urządzeń z systemem Android. Te programy mogą odzyskać dokumenty, zdjęcia, filmy, bazy danych i wiadomości e-mail. Aby z nich skorzystać, musisz podłączyć urządzenie z Androidem do komputera i włączyć tryb „Mass Storage”. Ponadto musisz zakorzenić swoje urządzenie. Możesz również użyć ich do odzyskania danych z pudełek telewizyjnych i tabletów, które są zasilane przez Androida.

Jedną z głównych zalet korzystania z oprogramowania do odzyskiwania danych Android jest to, że obsługuje 6000+ urządzeń z systemem Android. Oznacza to, że będzie działać na każdym urządzeniu z systemem Android, w tym Samsung Galaxy, LG, HTC, Sony, Motorola i inne. Może nawet odzyskać dane z kart SD. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi sukcesu, to narzędzie jest doskonałym wyborem do przywracania danych z urządzeń z systemem Android.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do karty SD, aby odzyskać pliki, najlepszą opcją jest użycie usługi chmury Android. Usługi te są podobne do Google Drive i oferują przechowywanie danych w chmurze. Po utworzeniu kopii zapasowej aktualnych danych, możesz je przywrócić stamtąd.

Inną opcją jest pobranie programu Disk Drill z oficjalnej strony. Po zainstalowaniu podłącz urządzenie z systemem Android do komputera i rozpocznij skanowanie. Gdy oprogramowanie wykryje twoją kartę SD, możesz wyświetlić podgląd plików, które chcesz odzyskać. Po wybraniu plików, które chcesz przywrócić, po prostu kliknij „Odzyskaj”, aby przywrócić je do urządzenia. Można również wybrać, aby uruchomić głębokie skanowanie, aby odzyskać jeszcze więcej plików. Jednak ta metoda może zająć trochę czasu, zwłaszcza jeśli twoja karta SD ma dużą pojemność pamięci.

EaseUS MobiSaver to kolejny popularny program do odzyskiwania danych, który jest darmowy i łatwy w użyciu. Program przeskanuje pamięć wewnętrzną urządzenia oraz pamięć zewnętrzną. W przeciwieństwie do niektórych innych programów, EaseUS pozwala na podgląd plików i odzyskanie usuniętych lub utraconych plików. Dodatkowo EaseUS MobiSaver nie nadpisze istniejących danych.

Zdjęcia Google przechowują kopię usuniętej zawartości multimedialnej przez 60 dni. Po tym czasie Google usunie usuniętą zawartość multimedialną z urządzenia z systemem Android. Aby odzyskać usunięte multimedia, musisz uzyskać dostęp do karty SD telefonu z Androidem i zlokalizować folder zawierający pliki, które chcesz odzyskać. Po wykonaniu tych czynności możesz uzyskać dostęp do zdjęć lub muzyki, przywracając je do pamięci wewnętrznej telefonu.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest również świetną opcją, jeśli musisz odzyskać usunięte pliki na Androida. Wiele z tych programów jest kompatybilnych z Androidem, więc możesz ich używać na swoim telefonie bez komputera. Ale zanim zaczniesz, powinieneś upewnić się, że twoje urządzenie jest zakorzenione. Jeśli jest, będziesz mógł uzyskać dostęp do większej liczby opcji deweloperskich.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych to skuteczny sposób na odzyskanie usuniętych lub utraconych plików. Dzięki niemu możesz przywrócić usunięte dane z karty SD urządzenia z systemem Android bez komputera. Najlepszą częścią jest to, że oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida jest łatwe w użyciu. Za pomocą kilku kliknięć możesz odzyskać utracone pliki.

Użytkownicy systemu Android tracą dane na co dzień z wielu powodów. Przypadkowe usunięcie, niekompletne aktualizacje systemu Android i nieoczekiwane wyłączenie telefonu mogą spowodować utratę ważnych danych. Wielu z tych przypadków można zapobiec, a dzięki nowym technikom wiele funkcji telefonu i programów ma potencjał do odzyskiwania usuniętych plików. Podobnie jak w przypadku każdego narzędzia do odzyskiwania danych, wskaźnik sukcesu jest ważnym czynnikiem.

Istnieje wiele powodów, dla których filmy są usuwane lub tracone. Niezależnie od przyczyny, najważniejszą rzeczą jest znalezienie sposobu na ich odzyskanie. I możesz to zrobić za pomocą EaseUS MobiSaver dla Androida. Dzięki tej aplikacji możesz z łatwością przywrócić usunięte filmy i zdjęcia.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]